Кастомізація складних продуктів в онлайн замовленні на прикладі Конструктора човнів

Кастомізація складних продуктів в онлайн замовленні на прикладі Конструктора човнів

Ви коли-небудь створювали суперкар у Конфігураторі, підбираючи кольори та різні деталі? Якщо ні, то і не треба. Адже навіщо фантазувати про машину, коли одразу можна створити свій реактивний тендер.

Наш новий проект для виробника реактивних тендерів преміум-сегменту Agilis Jettenders – інноваційний Конфігуратор для створення човна індивідуально під кожного клієнта. Завдяки чіткій командній роботі, ми знайшли рішення, як пришвидшити зміну кольорів, та втілили його в життя. В чому ж його інноваційність?

По-перше, це швидкість внесення змін. Ви обираєте улюблений колір, і менше ніж за секунду тендер розфарбовується у нього. Всього за кілька хвилин можна спроєктувати власний реактивний човен, не очікуючи, коли підвантажиться зображення зі зміненим кольором.

По-друге, це зручність і зрозумілість. Конфігуратор поділений на чотири розділи: інтер’єр. екстер’єр, у яких ви можете підібрати кольори для кожної частини свого тендера, опції, де можна додати інноваційні пристрої та корисні аксесуари, і підсумок, у якому можна переглянути загальний вигляд тендера та обрані функції. Протягом усього процесу ви можете бачити, як змінюється ціна вашого тендера, щоб розуміти, чи вийшли ви за межі бюджету.

По-третє, це можливість зберегти ваш тендер, щоб поділитись з друзями або внести пізніше якісь корективи. Ви можете зберегти PDF-файл чи посилання на нього, за яким згодом можна буде щось змінити чи додати.

Спробуйте наш суперфункціональний Конфігуратор за посиланням, можливо, і вашій продукції не вистачає саме такого рішення для онлайн замовлень: https://agilis-jettenders.com/configurator/ .

Заповніть форму

і ми зв'яжемося з Вами,
щоб відповісти на всі питання